.

.

Тркачки Спорт Г Лед Комплет За Фарови Генерал 2, Лу Лед Комплет За Фарови В Бакарно Јадро И Дизајн На Вентилатор За Палачинки 5202-Лед-Г3-Комплет Одговара избери: 2007-ШЕВ

Тркачки Спорт Г Лед Комплет За Фарови Генерал 2, Лу Лед Комплет За Фарови В Бакарно Јадро И Дизајн На Вентилатор За Палачинки

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ген3 5202 2,700 Лукс Лед Комплет За Фарови Со Бакарно Јадро И Дизајн На Вентилатор ЗА Палачинки 12v-24 V dc опсег на работен напон. 15% повеќе лукс излез од претходните верзии. Водоотпорен LED возач & BNC врски (IP67). Тенок дизајн на вентилаторот за палачинки за подобро вклопување зад новите капачиња за заптивки на возилото. 100% бакарно јадро до алуминиумски ладилник со интегриран запечатен вентилатор со двојно топчесто лежиште за супериорна дисипација на топлина. 5202. Двојна четири ПРЕДВОДЕНИ чипови за 8 Led Диоди Дополнителни Функции Вати : 40-Вати. Одговара Изберете : 2007-2017 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2011,2015 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2014-2018 ЏИП ЧИРОКИ 2007-2012 ФОРД БЕГСТВО 2007-2014 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 2007-2017 ГМЦ СИЕРА 2010,2012-2014 ЏИП WRANGLER 2011-2017 доџ гранд КАРАВАН 2010-2016 КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ 2015-2017 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 2011-2013 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 2010-2017 ЏИП ПАТРИОТ 2010-2017 ДОЏ ПАТУВАЊЕ 2010-2014 ДОЏ ПОЛНАЧ 2011-2014 КРАЈСЛЕР 200 2007-2012 ГМЦ АКАДИЈА 2013-2014 ДОЏ ДАРТ 2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 2010-2014 ДОЏ ОДМАЗДНИК 2007-2013 ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА 2007-2013 ГМЦ ЈУКОН ХЛ 2014-2017 ГМЦ ЈУКОН 2012,2014 КРАЈСЛЕР 300с 2011-2013 ДОЏ ДУРАНГО 2010-2011,2013 КРАЈСЛЕР 300 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата