.

.

Делта Касиди Една Рачка Канал Излив Бања Тапа Со Метал Мозоци Собранието ВО Нерѓосувачки 598LF-SSMPU

Делта Касиди Една Рачка Канал Излив Бања Тапа Со Метал Мозоци Собранието ВО Нерѓосувачки 598LF-SSMPU

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да инсталирате со доверба, знаејќи дека делта славините се поддржани од Нашата Доживотна Ограничена Гаранција. Делта Вотерсенс означени славини, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустрискиот стандард?заштеда на пари без загрозување на перформансите. Отворен канал излив создава хармоничен водопад амбиент. 1 или 3-дупка 4 " инсталација. Метален скокачки прозорец. АДА Во согласност. Славината со етикета вотерсенс користи најмалку 20% помалку вода од индустрискиот стандард без да ги загрози перформансите. Канал излив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата