.

.

Суета Фер Женска Убавина Назад Целосна Фигура Долна Жица Мазнење Градник, Стил 76380

Суета Фер Женска Убавина Назад Целосна Фигура Долна Жица Мазнење Градник, Стил 76380

DEN 271.04

Количината на стоката
Това е достапна

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена. Познати по фини ткаенини и женски детали, нивните прекрасно поддржувачки стилови ги задоволуваат и целосните разбиени и просечните фигури. Елиминирајте ја испакнатоста во овој градник за Маици за измазнување. Цветни чипка преклопување на избрани бои. Мека, микрофибер мешавина и чипка. Број на куки : 3-кука = 36-42С, 36-38Д, 36ДД. Број на куки : 4-кука = 44С, 40-44Д, 38-44ДД, 38-42ДДД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата