.

.

Каролини Богатства ЦК5529ПВ Игуана Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5529ПВ Игуана Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства ЦК5529ПВ1414 Игуана Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна Игуана Ткаенина Декоративна Перница ЦК5529ПВ1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете ги вашите украси За Денот На Вљубените попразнични Со Оваа Перница За Денот на Вљубените за секаде внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата