.

.

Софија Интимни Од Софија Вергара Краток Ракав Јака Цветни Печатени Пижами Во Собата

Софија Интимни Од Софија Вергара Краток Ракав Јака Цветни Печатени Пижами Во Собата

DEN 217.12

Количината на стоката
Това е достапна

Спијте или опуштете се со овој жестоко стилски Дводелен Јака со јака од Софија Интими Од Софија Вергара. Овој pj сет има супер мека Модална спандекс ткаенина. Врвот е нагласен со новина сатенски трим детали за допир на софистицираност. Долгите панталони се координираат во соодветен принт со еластичен појас кој нуди удобност без жртвување на стилот. Женски Краток Ракав Изрез Јака ПЈ Во Собата. Должина 25" ОД КС. Копче-предно затворање, џеб на градите, детали За контраст. Панталони : 30" Вметнете со еластични Џебови За Спојување На половината, детали За контраст. Контраст сатен трим детали. Ткаенина : 93% Модална 7% Спандекс Дрес. Машина За Перење Ладно. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне Сува ниска, отстранете веднаш. Ладно Железо доколку е потребно. Произведено во Виетнам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата