.

.

Artwall Allan Friedlander Dark Shadows Gallery-завиткано платно

Artwall Allan Friedlander Dark Shadows Gallery-завиткано платно

DEN 102.08

Количината на стоката
Това е достапна

Artwall "Dark Shadows " Gallery-обвиткано платно од Алан Фридландер е рачно изработен со потписот "Artcanvaz " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Artwall Allan Friedlander „Темни сенки“ галерија обвиткано платно : Предмет : Апстракт. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата