.

.

Главни теписи на титан, црна боја

Главни теписи на титан, црна боја

DEN 1024.00

Количината на стоката
Това е достапна

Боја/големина : 5 'x 7', Black Material : 100% полипропиленска површина од потеклото : Направено во типот на УСАКОНСУНСУКЦИЈА : TUFTEDPRODUCT Тип : Површина Рупарка со просторија : Спална соба, подрум, влез, семејна соба, дневна соба, кујна, површина со висок сообраќај Висина : Купот со низок профил, помалку од 0,5 "Упатства за отпорност на дамки и дамки : место чисто со сапун и вода за килим, препорачано да се задржи килимот цврсто во местото на тепихот на титанот Титан, порано познат како одличен американски килим за дома, е А, е А. Тестамент за доверливиот квалитет и вредност на домашното занаетчиство. Размислено дизајниран со сигурна издржливост на премиум Пермастранд Полипропиленски влакна на Мохавк Дом, килимите на оваа колекција нудат и својствена отпорност на бледнее и дамки. Идеално за зафатено семејство, низок профил на овој стил на овој стил Висината се спротивставува на дробење и затемнување, што го прави екстремна вредност за купување. Големиот американски килим е достапен во повеќе големини и бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата