.

.

Wrangler Mens and Big Mens Premium Slim Fit Budy Burtion, до големина 3XL

Wrangler Mens and Big Mens Premium Slim Fit Budy Burtion, до големина 3XL

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Со должина можете да влезете или да оставите Untucked, мажот со врвна магла за мажите со врвни врски е автентична, кошула со копчиња изградена за разноврсност. Ажурираната измислица за вклопување и истегнување ве одржува во тренд, но исто така и удобно додека одите за вашиот ден. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Slim Fit Mirts Slim Fit Slim Fit. Копчето предно. Џебови на градите. Измислица за истегнување. „Искористете го“ должина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата