.

.

Единствени договори за ракави за ракави на лактот за лактот, јака за печатење на јака надолу од кошула надолу

Единствени договори за ракави за ракави на лактот за лактот, јака за печатење на јака надолу од кошула надолу

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски ракав ракав ракав, јака од јака за срце, со копче за печатење надолу, ткаени ткаенини, ја обликува оваа шик кошула со јака од лаптоп и опуштена каросерија со стилска срцева шема. Јака од лаптоп. Ракав на лактот. Копче надолу. Шема на срце. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 1/8 инчи, ширина на рамото : 15 6/8 инчи, тежина : 125 фунти, моделот носи x-small. Мерења на мерење градите на градите- Ширина на рамото Вкупна должина 35 7/8 - 14 5/8 - 24 3/4 S 37 3/4 -15 1/8 - 25 1/4 M - 39 3/4 - - 15 5/8 - 25 5/8 L 43 1/4 16 1/2 26xl- - 46 7/8 17 3/8 - 26 3/8.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата