.

.

Georgeорџ Машки и големи машки премија за кратки ракави со текстура на текстура на текстура

Georgeорџ Машки и големи машки премија за кратки ракави со текстура на текстура на текстура

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Копче за повеќе рафиниран изглед од Georgeорџ. Заменете ја мета за класична кошула со копче со кратки ракави за следната забава на отворено. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. Classic Fit. Јака од точка. Плакета на предните копчиња. Манжетни кратки ракави. Хоризонтален грб јарем. Џебови на градите на копчињата. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Кошула за кратки ракави за мажи од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата