.

.

Крајна лажица: црвена

Крајна лажица: црвена

DEN 160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Крајната лажица е шпатула + лажица што го прави сето тоа. Оваа лажица има остар раб за стружење и прецизно лажичка. Широк, екстра-длабок сад за навистина тешки работи. И совршена флексибилност на сечилото. Платинум силиконот е отпорен на топлина до 550 ° F и безбеден што не е непречен. Сопствено јадро на фиберглас нуди подобра отпорност на топлина од металните јадра; Овие нема да станат премногу жешки на допир. Дизајнот на Unibody нема дупки или споеви, што го прави супер хигиенски и лесен за чистење; Безбедна машина за миење садови. 100% гаранција за живот. Направено да трае вечно во вашата кујна; БПА, БПС и Футалат бесплатно. Димензии : 11.0in L x 2.5in W x 0,7in H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата