.

.

Црни Челични Овални Кутии За Монтирање СО ЛЕД Овална Сопирачка Застанете Свртете Ги Опашките

Црни Челични Овални Кутии За Монтирање СО ЛЕД Овална Сопирачка Застанете Свртете Ги Опашките

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Црни Челични Овални Кутии За Монтирање со Овална Сопирачка ПРЕДВОДЕНА Од 6 инчи Стоп Свртете Ги Опашките. Пар Црни Челични Кутии За Монтирање со ЛЕД Овална Станица Свртете Ги Опашките. . Пар Обоени Црни Челични Кутии За Монтирање со 6" ЛЕД Овални СТТ Светла.. Вклучено Е Црвено ПРЕДВОДЕНО Овално Запирање На Опашките, Громовите И Жичаните Приклучоци.. Бела Жица-Земја, Црна Жица-Опашка Светла И Црвена Жица-Сопирачка/Трепкачи.. Кутиите Можат Да Бидат Заварени Или Прицврстени На Приколки За Сопствени Апликации.. Кутии Мерка Целокупната Прибл. 8,25 инчи Долги на 4 инчи Високи и 3,5 инчи Во Длабочина.. Кутиите Имаат Горна И Долна Усна од 3/8 инчи за Да Помогнат Во Заштитата на Светлата од Оштетување.. Сите Дополнителни Дупки За Жици Ќе Треба Да Се Направат За Време На Инсталацијата.. . . . Црни Челични Овални Кутии За Монтирање со Овална Сопирачка ПРЕДВОДЕНА Од 6 инчи Стоп Свртете Ги Опашките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата