.

.

Блубирд Масло Штит во. фт. Воздушно Црево

Блубирд Масло Штит во. фт. Воздушно Црево

DEN 1407.84

Количината на стоката
Това е достапна

Блубирд Масло Штит 3/8 во. х 100 стапки. 300 PSI 100% Гумени Воздух Црево со 1/4 во. Mnpt Ultra Лесна, Екстремна Издржливост Се Спротивставува На Абразија и Ултра Висока Јачина Надминува Rma Ip-2 Stays Флексибилни Во Екстремни Услови Од -30 До 190 Степени Целзиусови Отпорност На Основната Цевка И Капакот Ги Исполнува Rma Класа А Отпорност На Нафта Резриктор За Свиткување Со Четири Прсти За Лесна Употреба И Подобра Издржливост овој производ е дизајниран да го понуди најдоброто Од сите светови - Отпорност НА Масло Од Класа А, исклучителна флексибилност на ладно време, Издржливост И Врвно Чувство На Гумено Црево Од Висока Класа И Мала Тежина На Премиум хибридните црева. Најдоброто од сето ова е еден револуционерен, но достапен гумен црево пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата