.

.

Едноставно Дејзи Крајбрежен Печатење Декоративна Перница, 16 16

Едноставно Дејзи Крајбрежен Печатење Декоративна Перница, 16 16

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Украсете го и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, Од Едноставно Маргаритка. "Едноставно Дејзи Крајбрежните Печати Декоративни Перница, 16 "х 16" : Мека Откачи Полиестер Надворешноста. Неверојатни Дизајни Отпорни На Временски Услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува. ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата