.

.

Уникатен Разбој Решетка Декатур Килим Темносина Слонова Коска 2' 2 3' 1 Правоаголна Текстура Решетка Традиционален Рамен Ткаен Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трп

Уникатен Разбој Решетка Декатур Килим Темносина Слонова Коска 2' 2 3' 1 Правоаголна Текстура Решетка Традиционален Рамен Ткаен

DEN 8222.56

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Декатур носи смирувачко и софистицирано чувство во секој простор во кој се наоѓа. Конструкцијата со рамно ткаење го прави совршен за простори со голем сообраќај. Елегантниот дизајн на решетката и неутралните, земјени палети предизвикуваат спокојство на дворната градина. Уникатен Килим Или Тркач За Геометриски Решетки За Разбој.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата