.

.

Stuple Industries Јас спијам со мачки миленичиња фраза графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од К. Кауфман

Stuple Industries Јас спијам со мачки миленичиња фраза графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 големи : 30 x 1,5 x 20 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : симбол, печатење со шепа, фраза, миленичиња, животни, мачки, хумор. Дизајн од К. Кауфман.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата