.

.

А1хц Прв Впечаток Хејли Монограмиран Влез Двојна Врата-24 57

А1хц Прв Впечаток Хејли Монограмиран Влез Двојна Врата-24 57

DEN 471.84

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете елеганција и стил во вашиот дом од првиот чекор со овој впечатлив монограмски влез двоен врата. Изработена рачно, оваа прекрасна подлога содржи прамени од кокос вметнати помеѓу нишки од издржливо и еколошко предиво од коко влакна. Направената подлога за нарачка може да се прилагоди со вашата почетна. Елегантниот дизајн и бујниот изглед ќе го додадат тој личен допир во вашиот дом. Оваа врата е направена по нарачка и не се враќа.100-процентна кокошка, екстра дебела, голема рачно изработена двојна врата, оваа подлога е цврста и трае подолго од вообичаените душеци. Предивото на кокошката е рачно ткаено.Еко-Пријателскипрепорачано за надворешна / внатрешна употреба во покриени области.Исчистете ја или протресете ја подлогата подолго време.Монограмот е рачно матрициран Во Примарни материјали : 100-процентна висина На Рачно Ткаен коирпил : 2 инчи Слободна Боја На латекс : Црни секундарни бои : Природен Стил : Современ Модел : Шарени Димензии : 24 х 57 х 1,5 инчи не можеме да прифатиме враќање на овој производ (оваа ставка направена по нарачка не може да се врати). НАПРАВЕНО ОД СИТЕ ПРИРОДНИ КОКОШКИ. Што е одличен трапер за нечистотија. РАЧНО МАТРИЦИРАНА ВО ИНДИЈА и МОНОГРАМИРАНА ВО САД со БОИ ОТПОРНИ на ИЗБЛЕДУВАЊЕ. ПРОЛЕВАЊЕТО НА КОКОШКАТА Е ПРИРОДНО и СУБВЕНЦИИТЕ со ТЕКОТ на ВРЕМЕТО не се ставаат во област каде што ќе остане влажно долго време без сончева светлина за сушење. ГОЛЕМИНАТА ОД 57" Х 24" Е ИДЕАЛНА ЗА ДВОЈНИ ВРАТИ. ЕКСТРА ДЕБЕЛИОТ куп ги прави овие врати долготрајни и издржливи. Само за употреба во покриени надворешни површини. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата