.

.

Авамо Женски Лесни Зимски Чевли Чизми За Јавање Со Прсти Обични Чизми Отпорни На Лизгање Црни 5.5

Авамо Женски Лесни Зимски Чевли Чизми За Јавање Со Прсти Обични Чизми Отпорни На Лизгање Црни 5.5

DEN 671.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами Стил : Чизми За Јавање, Чизми Со Високи Потпетици, Слаби Чизми,Модни Чизми, Чизми Со Средно Теле,Зимски Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Црна,Бежиза : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Судеутсол материјал : Тип На Гумена Пета : Блокирање : Тип На Патент На Прсти : Висина На Шилеста Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Забави, На Отворено, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Дизајн : Блокирајте чизми со средно теле со високи потпетици, зип-ап дизајн,моден стил со тока, чизми со средно теле.2. Одликувајќи се со блок пета, но стабилна, правејќи да изгледате поубаво и елегантно.3. Овој пар чевли може совршено да одговара со вашите панталони, фустан и друга облека.4. Ридингл чизми стил, мода и креативни женски чевли за wear и зимска облека. Соодветен подарок за жени, дами, девојки, дајте им изненадување на роденден, фестивал.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Возење (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Високи Потпетици : Блокирајте високи потпетици, издолжете ги нозете и покажете ја вашата совршена фигура. Облечен И Моден Дизајн : овие стилски чизми со средно теле со удобно амортизирано подножје и потпора за лак ги издолжуваат нозете и обезбедуваат долготрајна удобност и стабилни чекори во текот на абењето. Безвременски И Класичен Изглед : чизмите со потпетици за женски дизајн за страничен патент, зашилен прст и блок висока пета ја покажува вашата совршена пропорција на телото. Чизмите апсолутно ќе станат главна гардероба како секојдневно суштинско значење за усовршување на вашиот изглед. Удобност За Целодневна Прошетка : чизмите со високи потпетици со патент имаат горен дел од вештачки велур, мека облога од синтетичка ткаенина и гумен ѓон против лизгање, обезбедуваат максимална удобност. Совршен За Секоја Облека : со чевлите, можете да ставите совршена завршница на секоја облека за секојдневна, забава, работа, состанок, свадба, коктел, ноќен клуб, враќање дома или други специјални прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата