.

.

Жените О Вратот Маргаритка Графички Печатење Резервоарот Без Ракави Блуза Маици Елек Блузи

Жените О Вратот Маргаритка Графички Печатење Резервоарот Без Ракави Блуза Маици Елек Блузи

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Одговара : Одговара На Материјалот За големина : Тип На Полиестерска Шема : Сезона На Печатење : Лето,Пролет,Fall Прилика : Клуб,Партија Пол : Дебелина На Жените : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Сува Должина : Редовно Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топсизе табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 велика Британија : 10 еу : 36 Биста : 102cm/40.16" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Сад : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 биста : 108cm/42.52" должина : 70 CM/27.56"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 114cm/44.88" должина : 71cm/27.95"ГОЛЕМИНА : 2xl сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 120cm/47.24" Должина : 72cm/28.35"Големина : 3xl сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 126cm/49.61" должина : 73cm/28.74"големина : 4xl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 132cm/51.97" ДОЛЖИНА : 74см/29.13"Големина : 5хл Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 138см/54.33" Должина : 75см/29.53" оваа камизола може да се Носи самостојно како Летен Резервоар Или слоевит Под Џемпери и ЈАКНИ за ПОЛАДНО време. Направена со меки и дише материјали, оваа камизола е совршен избор за целодневно носење. Оваа камизола е изградена да трае, така што ќе можете да ја носите сезона по сезона без да се грижите за абење. Едноставен и освежувачки дизајн ви овозможува удобно да носите во секое време, насекаде. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не прво. Ќе се потрудиме да ги исполниме вашите барања и да ги решиме вашите проблеми брзо и ефикасно!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата