.

.

Janeејн Стрит, женски балон ракав, потсмев со џемпер на вратот

Janeејн Стрит, женски балон ракав, потсмев со џемпер на вратот

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чупните обрасци го истакнуваат 99 џемперот за ракав на балонот на Janeејн Стрит. Со дизајн на рамо на рамо и ракави на блузони, овој забавен женски џемпер е женски и симпатичен додаток на вашите плетени - и погоди што? Овој разноврсен пуловер добро се спарува со вашите омилени фармерки и здолништа за целосна облека на денот. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на капка рамо; Детали за контраст на печатење. Omенски потсмев џемпер на вратот од улицата 99 Janeејн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата