.

.

Оз Кученце Чау Тренинг Третира

Оз Кученце Чау Тренинг Третира

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

24 Мл Кученце Чау Тренинг Третира Опис осигурајте се дека вашето скапоцено кученце ја добива најдобрата грижа кога ќе посегнете по торбичка Пурина 24 Мл Кученце Чау Тренинг Третира. Овие вкусни задоволства содржат вистински лосос како состојка #1, така што вашиот кучешки придружник ја добива месната добрина што ја посакува. Може да се чувствувате добро кога ќе му понудите рецепт што содржи ДХА, плус овие обуки за кученца обезбедуваат протеини за поддршка на неговите растечки мускули.Карактеристики само 3 калории по третирање вистинскиот лосос е состојката број 1 која содржи Нето Тежина : 24 мл обуки направени со вистински лосос. Направено со протеини за поддршка на растечките мускули на вашето кученце. Задоволствата лесно се кршат на помали парчиња.+. Меките, месни парчиња лесно се џвакаат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата