.

.

Детски Фустан Дозвола, Дете Бебе Девојки Цртан Филм Слон Летаат Ракав Принцеза Фустан Партија Фустан

Детски Фустан Дозвола, Дете Бебе Девојки Цртан Филм Слон Летаат Ракав Принцеза Фустан Партија Фустан

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дете Деца Бебе Девојки Цртан Филм Слон Летаат Ракав Принцеза Фустан Партија Фустан Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Материјал : Тип На Шема На Мешавина Од Памук : должина На Ракавот од Цртан Филм : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 см Ви Благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Табела За Големина На Фустан : Големина : 80 Препорачана Возраст : 18-24 месеци Биста : 55 см/21,65 " Должина На Врвовите : 50 см/19,69" . Големина : 90 Препорачана Возраст : 2-3години Биста : 57см/22.44 " Врвови Должина : 53см/20.87" . Големина : 100 Препорачана Возраст : 3-4 години Биста : 59 см/23,23 " Должина На Врвовите : 56 см/22,05" . Големина : 110 Препорачана Возраст : 4-5години Биста : 61см/24.02 " Врвови Должина : 59см/23.23" . Големина : 120 Препорачана Возраст : 5-6години Биста : 63см/24.80 "Врвови Должина : 62см/24.41" Материјал : памучна мешавина, ткаенина погодна за кожата, мека и удобна. Висок квалитет и исклучителна изработка. Машинско Перење/ Миење Раце/ Без Белило. Дизајн : фина изработка, направете ги вашите деца да изгледаат модерно и убаво. Повод : Погоден за пролет, зима и fall. Совршен за секојдневно, секојдневно носење, домашна облека, пикник, забава, фустан, игротека, вежбање, активности на отворено, излегување, улична фотосесија, одмор, патување и какви било други прилики. Ова е исто така добра идеја за роденденот на бебето како подарок за изненадување. Совршен за Роденден, Забава, Училиште, Фотосесија, подарок За Денот на Благодарноста, Божиќна облека, Новогодишна облека, Облека За Денот на Вљубените, Облека За Денот На Свети Патрик или секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата