.

.

Време на празник биде весели комплети за украсување на Божиќни хартија за повеќе бои

Време на празник биде весели комплети за украсување на Божиќни хартија за повеќе бои

DEN 303.52

Количината на стоката
Това е достапна

Времето за одмор Направете Божиќно украсување едноставно со ова празнично време "Бидете весели " Комплет за Божиќни украси, 7 Ct. Секој комплет содржи 1 вентилатор за хартија од бела и сребрена хартија (15 "), 1 бел и црвен лента за хартија (12 "), 1 вентилатор за хартија од сребрена фолија (8 "), 1 црвен вентилатор со исечоци (8 ") , 2 бели снегулки (6 ") и 1 " Бидете весели "Банер (8 '). Божиќното украсување никогаш не било полесно со овој комплет за украси за празници. Совршен за предавање над трпезата или за создавање забавна можност за фотографија, Овој комплет вклучува сè што ви треба за празнична прослава. Добијте го вашиот Божиќен декор денес и создадете незаборавен настан. Содржи 1 вентилатор за хартија од бела и сребрена хартија (15 "), 1 бел и црвен шарен вентилатор за хартија (12"), 1 вентилатор за хартија од сребрена фолија (8 "), 1 црвен вентилатор со исечоци (8"), 2 бели. Снегули (снегулки (снегулки (снегулки (8 "), 2 бели. 6 ") и 1" биде весел "банер (8 '). Комплетот прави украсување и расчистување на ветре . Оваа Божиќна декорација е совршена за многу различни видови на прослави, без разлика дали славите дома или на училиште, или на кое било друго место . исто така, не заборавајте да ги проверите другите предмети од нашите Широк избор на партиски материјали, вклучувајќи дополнителни украси и прибор за јадење за сите ваши потреби за сервирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата