.

.

Скриена Плажа: Одвиткана, Том. 4

Скриена Плажа: Одвиткана, Том. 4

DEN 295.52

Количината на стоката
Това е достапна

Продолжувајќи го наследството што го создаде, Скриената Плажа ја издава својата најнова рата од неспоредливата неотпакувана серија. Неотпакуван ВОЛ. 4 може да се пофали со некои од најжешките џез толкувања на класичниот стар училишен хип хоп, како и најжешките од новото училиште. Скриена Плажа : Одвиткана, Том. 4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата