.

.

Прашина-Исклучување ДПСМ За Еднократна Употреба Прашина-оз. Пакет

Прашина-Исклучување ДПСМ За Еднократна Употреба Прашина-оз. Пакет

DEN 639.36

Количината на стоката
Това е достапна

Компримираните гасни прашини за прашина обезбедуваат моќна моќност за отстранување прашина за практично секоја задача. Користете во вашиот канцелариски простор за чистење на тастатури, ПРОЦЕСОР, лаптоп или површина на бирото. Одлично за отстранување прашина низ домот како ролетни за прозорци, колекционерски предмети, машини за шиење, украси за одмор, занаетчиски проекти и аранжмани за свилени цвеќиња. Вклучува слама за продолжување за да влезете во тешко достапни места. Содржи горчлив за да помогне во обесхрабрување на злоупотребата на инхалатори. Овој производ е 100% безбеден за озон. Помалата конзерва овозможува лесно држење, употреба и складирање. Обезбедува моќна моќност за отстранување прашина за практично секоја задача. Идеален за работни станици, лаборатории, клупи за поправка, употреба во домаќинството, фотографија на локација итн. 100% озон безбеден. 12 пакување од 7 мл. Конзерви За Еднократна Употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата