.

.

Тејлор Супер Гард Винил Фендер На Надувување

Тејлор Супер Гард Винил Фендер На Надувување

DEN 175.68

Количината на стоката
Това е достапна

Тејлор Направи 71028 Црна Hullgard Fender Hull Gard® надувување Винил Браник овална Форма дизајн минимизира тркалање движење и го намалува трупот бришење. Обликуваните дупчиња го издржуваат постојаното влечење и влечење на секојдневната употреба. Обликуваните вентили за инфлација ви овозможуваат да го прилагодите притисокот за максимална ефикасност. Екстра мека, цврста и сјајна. Седиштата на вентилите се интегрално обликувани во браникот, не залепени. Атрибути : Големина На Брод = 25-35 ' Големина = 8-1/2" х 27 " Боја = Црна Тејлор Супер Гард Винил Браник На Надувување : Вклучете ја најновата технологија за да ви донесе најдобар изглед, врвна заштита и вредност за вашиот долар. Двојно обликувани црни краеви за дополнителна цврстина, беспрекорна едноделна обликувана конструкција и обликувана конструкција на ребра. Обликуван во вентил за инфузија за лесна инфлација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата