.

.

Ziploc да оди на големини на плоштад и садови контејнери и капаци, брои

Ziploc да оди на големини на плоштад и садови контејнери и капаци, брои

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ziploc да оди со големина на контејнери и капаци на плоштади и капаци, го олеснуваат чувањето подароци, предметите за домаќинството и храната додека се заклучуваат во свежина. Можете да го слушнете капакот безбедно близу со само еден печат. Кога имате безбеден печат, знаете дека ја чувате храната свежа, што ви заштедува пари. Ziploc да оди со големини на контејнери и капаци на плоштад и садови : една заштита на печатот што можете да ја слушнете. Безбеден замрзнувач. Безбедна машина за миење садови. Микробранова безбедна. БПА бесплатно. Кошер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата