.

.

Патување Колекција Жени Дарија Тру Удобност Пена Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Дарија Тру Удобност Пена Наредени Пета Колено Високи Чизми

DEN 640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Во Колекцијата Дарија По Патување, секогаш ќе давате прекрасна изјава. Оваа чизма во форма на прст до колена е совршен начин да ја прифатите вашата дрска страна. Овој стил инспириран од каубојка се одликува со густа блок пета, еластична веганска кожа и влошка од пена за удобност од 4 мм за удобно издигнување. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 14 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен Обем : 15 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата