.

.

Погодност Концепти Голд Коуст Парк Лејн Огледува Крајната Маса

Погодност Концепти Голд Коуст Парк Лејн Огледува Крајната Маса

DEN 3519.84

Количината на стоката
Това е достапна

Визуелно привлечна Крајната Маса Огледувана Во Парк лејн со Практични Концепти е одлична табела за акцент за секој простор за живеење. Одликувајќи се со една фиока и еден кабинет за скриен простор за складирање што нуди многу простор за да се сокријат долготрајните книги, далечински управувачи или други коефициенти и краеви. Достапно во повеќе завршетоци во комбинација со огледални панели лесно ќе го надополни секој декор. Карактеристики Карактеристики глам стил. Изработени од Мдф/Ела Дрво/Огледало. Достапно во повеќе завршетоци за да ја разубави секоја просторија. Брзо и лесно склопување во 2 чекори. Дел Од Колекцијата На Голд коуст од Погодни Концепти. Вкупни Димензии На Производот : 18"L x 18"W x 22" H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата