.

.

Патување Приколка Дизајнер Серија Тивек Плус Ветер Р. В. Капак, Сива Полипропилен Бела Тивек

Патување Приколка Дизајнер Серија Тивек Плус Ветер Р. В. Капак, Сива Полипропилен Бела Тивек

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете ја вашата инвестиција со најтрајните р.в. капак на пазарот. Врвниот панел ADCO exclusive Dupont tyvek® обезбедува максимална заштита од Сонцето што ги оштетува U. V. зраците. 100 Проценти полипропиленски контурни капаци се препорачуваат за краткорочно складирање или за внатрешни капаци за прашина за складирање. Повеќе влезни врати од патнички патент за лесен покриен пристап. Системот за стегање на предната, задната и долната тока го отстранува гасењето и спречува дување. АДКО Патување Приколка Дизајнер Серија Tyvek Плус Ветер RV Покритие, Сива Полипропилен/Бела Tyvek : Adco Патување Приколка Дизајнер Серија Tyvek Плус Ветер RV Капак, Сива Полипропилен/Бела Tyvek. Должина : до 15'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата