.

.

Село Осветлување Компанија Нордиските фт. Пред-Осветлена ЛЕД Гарланд

Село Осветлување Компанија Нордиските фт. Пред-Осветлена ЛЕД Гарланд

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Божиќните венци се задолжителни ако сакате да ги импресионирате гостите за време на празниците, а оваа единствена венец сигурно ќе ги исполни тие очекувања. Нордиската Црвена и Бела венец е претходно осветлена Божиќна Венец со Далечински управувач Со батерии со 100 ЛЕД мини светла. Мини светлата се обработени во Нашата Боја На Бонбони, која се состои од црвени и топли јасни светла. 9 стапки. Од врвот до врвот, Нордиската Црвена И Бела венец има рачно изработен дизајн комплетен со празнични црвено-бели орнаменти украсени со модели во нордиски стил и црвени бобинки и матирано зеленило за да даде модерен допир на традиционалната Божиќна венец. Вештачката венец слична на животот е совршена или во затворени простории или на отворено, без разлика дали сакате да ја закачите на мантијата на огништето или да ја прикажете над влезната врата. Во секој случај, задолжително комплетирајте го изгледот со соодветен венец! 9 ' должина врв-до-врв кога ќе се издува. Внатрешни/надворешни украси слични на животот. Претходно осветлена со 100 ПРЕДВОДЕНИ МИНИ светла.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата