.

.

Нестле Патарина Куќа Залак Големина Чоколадо Чип Јадење Колачиња Тесто, 8. оз

Нестле Патарина Куќа Залак Големина Чоколадо Чип Јадење Колачиња Тесто, 8. оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нестле Патарина Куќа Тестото За Колачиња за Јадење Со Големина на Чоколаден Чип е направено со истите состојки од вашиот сад за мешање дома, но е безбедно да се јаде веднаш од вреќата. Овие вкусни задоволства се инспирирани од вкусниот вкус на Тестото за Колачиња Нестле Тол Хаус Во пригодна закуска во која можете да уживате насекаде, во секое време од денот. Ова тесто за колачиња за јадење содржи 100% вистинско чоколадо во секој залак. Со совршено попипливи парчиња Тесто За Колачиња За Јадење Чоколадни Чипови, ова забавно задоволство подготвено за јадење сигурно ќе ве задоволи. Овие вкусни закуски од тесто за колачиња од чоколадо се исто така совршен додаток на вашите омилени десерти или може да се користат како додатоци за сладолед. Чувајте го тестото за колачиња во фрижидер додека не е подготвено за употреба. Еден 8 мл пакет Нестле Патарина Куќа Залак Големина Јадење Чоколадо Чип Колаче Тесто. Уживајте во вкусот инспириран од Тестото за Колачиња На Куќата Нестле Во форма на големина на залак без потреба од готвење или подготовка. Ова Јадење Нестле Патарина куќа колаче тесто е направен без конзерванси. Земете грст од овие каснувања од тесто за колачиња веднаш од торбата за ужинка со колачиња можете да уживате насекаде, во секое време од денот. Одлично за користење како додатоци за сладолед или како додаток на вашите омилени десерти. Чувајте го тестото за колачиња за јадење во фрижидер. ПРЕДВРЕМЕНИ иtт подобни ставка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата