.

.

Отров Класичен Вклопуваат Среден Пораст Кратко, Брои, Пакет

Отров Класичен Вклопуваат Среден Пораст Кратко, Брои, Пакет

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Злобни кул-и удобно! Овие машки шорцеви за спиење имаат шарени отпечатоци од иконскиот негативец-Отров Од Спајдермен. Овој забавен додаток на вашата ноќна облека е совршен за лежење или спиење со еластичен струк за удобно вклопување. Вратоврска половината, совршен додаток на вашата дневна облека. Идеален за премин од ден во ноќ. Удобно со вашиот омилен филм или носење пред спиење, гарантирана ви е удобност Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи Големина М. Класично вклопување. Стил на повлекување. Еластична половина; вратоврска за врвка. Allover печати. Марвел, Сите Права Се Задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Марвел Отров Шорцеви За Спиење За Мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата