.

.

Леново Тинкпад Т 20Н40025УС 15.6 Тетратка Со Екран На Допир-Intel Core i7-8565U-16GB RAM-1TB SSD-Intel UHD Графика-Windows Pro-Black

Леново Тинкпад Т 20Н40025УС 15.6 Тетратка Со Екран На Допир-Intel Core i7-8565U-16GB RAM-1TB SSD-Intel UHD Графика-Windows Pro-Black

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Светски ПОЗНАТИ Деловни АЛАТКИ Перформанси и издржливост во нашата водечка серија лаптопи. Супериорниот дизајн и изградба На Серијата Think Pad T, како и нашите наградувани тастатури отпорни на истурање, исклучителни безбедносни карактеристики и силни перформанси ги поставија овие лаптопи како златен стандард. 1.8 GHz Intel Core i7 8565 U. 1.0 ТБ Хард Диск. 15.6 во 1920 х 1080 Дисплеј. Gigabit Ethernet, IEEE 802.11 ac, Bluetooth 5.0. 15.0 час(и) Траење На Батеријата. 16 GB DDR4 SDRAM. Нема Оптички Погон. Интел УХД графика 620. Виндоус 10 про 64-битно Издание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата