.

.

Кучешка Коска Трајни Џвакање Куче Јаже Играчка, Бебе Сина, Мали

Кучешка Коска Трајни Џвакање Куче Јаже Играчка, Бебе Сина, Мали

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Играчката Со Јаже За Кучешки Кучиња е специјално дизајнирана за вашето кученце, обезбедувајќи часови уживање во влечење, гризење и џвакање. Има дизајн со плетенка составен од многу влакна, кои нежно ќе ги исчистат забите на вашето куче додека игра. Исто така е направена да биде издржлива, така што играчката со јаже за кучиња нема да се распадне со текот на времето. Забавните сини бои му даваат и стилски изглед. Кога станува збор за издржливи играчки за кучиња, Не можете да погрешите Со Догит! Кучешка Играчка Со Јаже За Кучиња : дизајнот Со Плетенка е издржлив и долготраен. Влакната нежно ги чистат забите на вашето куче за здравјето на забите. Погоден за џвакање, гризење и влечење. Корисно за кучиња со повеќе големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата