.

.

Црн Носорог Фрли Алуминиум Раб БРЕВ 6Х5. М-БЛК-МХ-ЛП, 2010РЕВ-26140Ф12

Црн Носорог Фрли Алуминиум Раб БРЕВ 6Х5. М-БЛК-МХ-ЛП, 2010РЕВ-26140Ф12

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиум РИМ БРЕВ 20Х10 6Х5, 5 М-БЛК-МЧ-ЛП-12ММ, 2010РЕВ-26140Ф12. 2010РЕВ-26140Ф12. 6Х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата