.

.

Маици За Жени Плус Големина Цветни Печатени Маица Повик Екипажот Вратот Со Долги Ракави Врвот Врвот Блуза

Маици За Жени Плус Големина Цветни Печатени Маица Повик Екипажот Вратот Со Долги Ракави Врвот Врвот Блуза

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 38см/14.96 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 63см/24.80". Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 65см/25.59". Големина : L Биста : 104cm/40.94" Рамо : 42cm/16.54 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 67cm/26.38". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 64cm/25.20 "Должина : 71cm/27.95". Женска Плус Големина Печатена Маица Обичен Врв Со Долги ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики На вратот, Долг Ракав, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Рринт, врвови Од Туника .①Стилот и модата ве прават попривлечни●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвот Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата