.

.

Ihome Ihm Пренослив Звучник Систем, Неонски Зелени

Ihome Ihm Пренослив Звучник Систем, Неонски Зелени

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Звук Надвор Од Големината! IHM60 е совршен звучник за вашиот ipod, i Phone, лаптоп или КОЈ било mp3 плеер. Компактниот звучник се протега на изненадувачки голем звук што мора да се слушне за да се верува. Се одликува со вградена батерија на полнење, проширување на вакуум бас, USB полнење и доаѓа со заштитна кутија за носење. i Home Ihm60 Преносни Звучник Систем, Неонски Зелена Слушајте ја вашата омилена музика и уживајте во одличен звук со Ihome Ihm60 Звучник Систем. Наполнете ги вашите гаџети во движење со интегрираната USB порта. Се одликува со батерија на полнење за продолжено време на репродукција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата