.

.

Изотонер Момчиња Долна Облека, Памучни Гаќи Големини 4-18

Изотонер Момчиња Долна Облека, Памучни Гаќи Големини 4-18

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Меките памучни гаќички што дишат Од Изотонер го одржуваат удобно под сето тоа. Практичен 10-пакет заштедува и време и пари! 10-пакетот вклучува : 10 пара гаќички. Повлечете еластичен појас. Летај напред. Контраст трим. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Изотонер 10-Пакет Кратка Долна Облека за Момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата