.

.

Каролини Богатства CK5285SH Западна Harlequin Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

Каролини Богатства CK5285SH Западна Harlequin Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства CK5285 SH4 Западна Harlequin Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7 Hx4.25 W, разнобојни Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. од основата. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или облога . Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било.Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата