.

.

Цезар Дома Воодушевува Турција, Боранија И Компири Храна За Кучиња Возрасни, 3. Оз

Цезар Дома Воодушевува Турција, Боранија И Компири Храна За Кучиња Возрасни, 3. Оз

DEN 191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Кучињата го сакаат одличниот вкус НА влажната храна ЗА Кучиња ЦЕЗАР. Направена со НАС Турција како состојка број 1, ЦЕЗАР ХОУМ ЈА ВООДУШЕВУВА Турција, Боранија И Компири вечерата во сос гарантирано ќе го искуша дури и најпребирливиот јадач. КУЧЕШКАТА КУЈНА ЦЕЗАР обезбедува целосна и избалансирана исхрана што му е потребна на вашето куче, со вкус и разновидност на кои не можат да одолеат. Брендот ЦЕЗАР секогаш го олеснува оброкот со удобни послужавници и печати за свежина без гужва, кора. Нашата гурманска влажна храна за кучиња користи состојки формулирани за да ги задоволат нутритивните нивоа утврдени од профилите на хранливи материи ЗА храна ЗА кучиња ААФКО за одржување. Расипете го кучето што го сакате со влажна храна ЗА кучиња ЦЕЗАР. Содржи еден (1) 3,5 мл. послужавник НА ЦЕЗАР ДОМА ВООДУШЕВУВА Влажна Храна За Кучиња Мисирка, Боранија и Компири Вечера во Сос. Изработени со Сад Турција како #1 Состојка. Сад направија храна за кучиња направена со најдобрите состојки во светот. Цезар Влажната Храна За Кучиња е комплетна и избалансирана и збогатена со витамини и минерали за да им помогне на кучињата од сите големини, особено малите раси, да останат здрави. Оваа гурманска храна за кучиња се служи во удобни послужавници со лесни, свежи заптивки за лупење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата