.

.

Скоро природно 21 ТРАДЕСКАНТИЈА вештачко растение во бела вазна, зелена

Скоро природно 21 ТРАДЕСКАНТИЈА вештачко растение во бела вазна, зелена

DEN 527.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со лисја од допир, оваа вештачка фабрика за трговска трговија ќе ги остави вашите гости да се прашуваат дали е вистинската работа! Остри зелени и жолти бои на разновидните лисја ќе се истакнат во вашиот аранжман и ќе додадат природна убавина во вашиот простор. Ставете ја вклучената бела вазна со чинија во аголот на вашата трпезарија до полнетата столица и мала библиотека за забавен и интересен аранжман. Скоро природно 21in. Вештачко растение Tradescantia во бела вазна (вистински допир), зелена : H : 21 in. W : 23 во. Д : 23 во. Ја осветлува вашата трпезарија. Вистински на лисјата на допир се живописни. Користете квалитетни рачно изработени материјали. Доаѓа сместена во сад бела вазна. Препорачано за употреба во затворен простор. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Димензии на вазни : H : 6 in. W : 10 во. Д : 10 во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата