.

.

Cheers.US Подебела Подлога За Покривање На Мекото Тоалетно Седиште За Бања-Потопли Растегливи Влакна Лесна Инсталација Капаци Со Амортизирани Капаци, Перат и Удобни В?

Cheers.US Подебела Подлога За Покривање На Мекото Тоалетно Седиште За Бања-Потопли Растегливи Влакна Лесна Инсталација Капаци

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

спецификации : . оваа најблиска покривка на столицата може да се загрее во студениот ден и е санитарна. двапати добра флексибилност и контрактилна, може да се мие рачно или во машина. направено од акрилен материјал, овој капак на тоалетното седиште е мек и удобен. t Type 1 нема рачка, а типот 2 има рачка. т . ттип : Тоалет Седиште Рампа. материјал : Акрилни Влакна. tquanty : 2 парчиња. карактеристики : Лесен За Употреба, Пренослив, Перат . t Size : 36cm x 44cm/14.17 "x 17.32" (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . т2 х Тоалетни Седишта Влошки овој најблизок капак на столицата може да се загрее во студениот ден, а тоа е санитарно. Со добра флексибилност и контрактилна, тоа може да биде рачно или машинско перење. Изработен од акрилен материјал, овој капак на тоалетното седиште е мек и удобен. Типот 1 нема рачка, а типот 2 има рачка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата