.

.

Машка машка атлетска атлетска атлетска чипка модна патика

Машка машка атлетска атлетска атлетска чипка модна патика

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

RBX Priam-K е Everday Fuenwear.Traditional Low Top, Lace-up со поставен глужд за дополнителна удобност. Дизајнирано да биде модерен и да обезбеди стил за сите прилики! Подготвениот јазик и јаката ве одржува бесплатно иритација за време на сите активности. Дишењето на плетената мрежа Горна ја промовира вентилацијата на воздухот и се движи со вас. Класична неутрална силуета за обувки што е разноврсна за секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата