.

.

Д-Прстен Лежалка Ослободување Кабел Лежалка Рела Повлечете Рачки Замена

Д-Прстен Лежалка Ослободување Кабел Лежалка Рела Повлечете Рачки Замена

DEN 158.24

Количината на стоката
Това е достапна

Опис r. r. Кабелот За Релинцер е широко користен во автомобил, мебел и други возила. Често работи долго време секоја употреба, па често се крши. Овој кабел за ослободување на релинцер е произведен од квалитетен метал кој е отпорен на абење и флексибилен. Тоа ќе биде добра замена со универзална големина.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Црнаr. - Материјал : Пластика и метал . р. - Големина : 91см/35,8 инчи во должинар. - Изработен Од цврст метал со одличен занает, тој е издржлив и флексибилен . р. - Универзална големина одговара на повеќето брендови на лежечки и лежечки тросед!р. - дизајнот На Рачката За Ослободување го прави удобноста на стисокот и е за вашето здравје.р. - Лесен за инсталирање, се што ви треба е шрафцигер. Изработен од цврст метал со одличен занает, тој е издржлив и флексибилен. Универзална големина одговара на повеќето брендови на лежечки и лежечки тросед!. Дизајнот на рачката за ослободување го прави удобниот стисок и е за вашето здравје. Лесен за инсталирање, се што ви треба е шрафцигер. Боја : Црн Материјал : Метал. Големина : 91см/35,8 инчи во должина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата