.

.

- ПРО ЕГР Заптивка За Снабдување Со Издувен Воздух одговара изберете: 2005-ФОРД БЕГСТВО, 2010-ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ

- ПРО ЕГР Заптивка За Снабдување Со Издувен Воздух одговара изберете: 2005-ФОРД БЕГСТВО, 2010-ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ

DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран за опкружување за поправка на запечатување. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Одговара Изберете : 2005-2008 ФОРД БЕГСТВО 4 Цил 2.3 Л 2010-2013 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ 4 Цил 2 Л 2001-2011 ФОРД РЕНЏЕР 4 Цил 2.3 Л 2005-2006,2008 МАЗДА ПОЧИТ 4 Цил 2.3 Л 2005-2008 МЕРКУР МОРНАР 4 Цил 2.3 Л 2001-2009 мазда Б2300 4 Цил 2,3 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата