.

.

Женски Здолништа Модни Жени Со Висок Струк Со Цврста Боја Тенок Секси Патент Обичен А-Линија Мини Здолниште, Црно

Женски Здолништа Модни Жени Со Висок Струк Со Цврста Боја Тенок Секси Патент Обичен А-Линија Мини Здолниште, Црно

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Модни Жени Висок Половината Печатење Тенок Секси Патент Повик А-Линија мини Здолниште информации За Производот : 1.Карактеристики : Висок Струк,Здолништа, Секојдневни Здолништа. 2.Материјал : Ацетат,Висококвалитетен Полиестер, Проѕирен,Дише, воздушен и Лесен Моден стил. 3.Стил : Мода и секојдневни Здолништа. Висока Еластична Половина, Лабава Фитинг, Совршена за домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено 4.Повод : Запознавање, Забава,Плажа, Свадба,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женско Здолниште.Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Должина : 40см/15.75 " Колк : 92см/36.22". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см/28.35 "Должина : 41см/16.14 " Колк : 96см/37.80". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 78см/30.71 "Должина : 42.5 см/16.73 "Колк : 102см/40.16". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 84см/33.07 "Должина : 44см/17.32 " Колк : 108см/42.52" Женски Здолништа Модни Жени Со Висок Струк Со Цврста Боја Тенок Секси Патент Обичен А-Линија Мини Здолниште, Црно. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Здолништа за жени трендовски. Секојдневен стил, може совршено да го истакне телото, ефектот на горниот дел од телото е добар, тенкото тело. Моден дизајн, не е лесен за застарување, погоден за различни прилики за забави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата