.

.

Раѓање: Прикован - Доаѓање Дома Со Ново Бебе-Слатко Едноделно Бебешко Бебешко Боди

Раѓање: Прикован - Доаѓање Дома Со Ново Бебе-Слатко Едноделно Бебешко Бебешко Боди

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сите предмети ќе бидат испратени од САД; Прекрасниот Дизајн Раѓање : Прикован се печати со висококвалитетен процес на пренос на мастило кој педантно се применува на онизијата за навистина извонреден резултат. Големината е лесна : Новороденче/0-3 Месеци (5-9 фунти), 6 Месеци (3-6 Месеци) (10-16 фунти) и 12 Месеци (6-12 Месеци) (17-20 фунти). СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : нашите стилски боди за бебиња се совршени за многу прилики вашето бебе може да го носи За роденденска прослава, Игротека, Забава, празник, секојдневно секојдневно, слатки фотосесии за бебиња, Спорт, спиење. Ова е совршен начин родителите да ја изразат својата смисла за хумор преку своето бебе. Тие се претходно намалени и претходно измиени Во Бесплатен и Јасен (Пријателски За Бебиња) детергент за перење, така што тие се подготвени да се носат веднаш!Бојата што се користи е нетоксична, растворувачка и без мирис професионална боја за печатење на екран од ткаенина.Нашите АВ Модата" Раѓање : Прикован тоа " бебе едно парче е отпечатено на премиум 5 МЛ 100% памук. Не пеглајте директно на дизајнот. Згора на тоа, оваа функција го прави менувањето пелени и облека што е можно полесно. Сите наши боди се 100% памук, така што тие се многу меки, издржливи и еластични за вашите малечки. ЛУКСУЗНО и УДОБНО : овие се супер удобни и меки. Оваа боја е трајна и се притиска топлина по процесот на сликање за да се обезбеди апсолутна трајност. Ова едно парче може да се пере во машина и е дизајнирано и печатено во САД. Чувајте неред подалеку од лицето на бебето, исто така, има деколте за рамо што може да се прошири за да помогне лесно да се повлече ромперот преку главата на бебето. Овие издржливи, удобни ромпери за бебиња гарантирано ќе направат совршен подарок за вашите пријатели што очекуваат, подароци за туширање за бебиња или подарок за вашите внуки и внуци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата