.

.

Пију Облеките За Жени Паѓаат Во Мода, Преголем Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Еластични Панталони Со Половината Лесна Тренерка Плус Големина Комплет Салон За Со

Пију Облеките За Жени Паѓаат Во Мода, Преголем Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Еластични Панталони Со Половината Лесна Тренерка

DEN 399.68

Количината на стоката
Това е достапна

20" Должина : 98cm/38. Прилика : овој комплет за дуксери од 2 парчиња е мултифункционален и совршен за различни прилики, од активности на отворено како трчање, шопинг и патување, до секојдневно носење, внатрешно носење и многу повеќе. : XXX-Големи НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.54" Должина : 65cm/25. Големина : ХХХЛ Големина. Големина : XXL Големина. Карактеристики : овој дводелен сет за салони има врв со пуловер со долги ракави со вратот на екипажот, поврзан со еластични панталони со еластичен појас со функционални џебови. : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.●Големина : Мала / Средна / Голема / Х-Голема/ ХХ-Голема / ХХХ-Голема, ве молиме проверете ја табелата со големини пред купувањето.80" Должина : 97cm/38.47" Половината : 94-102cm/37.87" Рамо : 50cm/19.83" Рамо : 55cm/21. Изработен е од ткаенина погодна за кожата, обезбедувајќи максимална удобност при абење.●Повеќе Бои за избор : Црна, Бела, Сива, Каки, Морнарица, Кафеава, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата