.

.

Хомоов отворен внатрешен двор правоаголен софа-кревет со повлечена крошна, плетен мебел комбинирано седиште, беж

Хомоов отворен внатрешен двор правоаголен софа-кревет со повлечена крошна, плетен мебел комбинирано седиште, беж

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опишете дали имате мал двор или голем двор, можете да создадете засенчена оаза во кој било отворен простор со овој правоаголен дневен ден, полн со отстранлива крошна што го блокира сјајот кога ќе седите и да се опуштите на сончевата светлина. Овој лесен дизајн има железна рамка обложена со прав завиткана во ткаен синтетички ратан кој се спротивставува на времето, водата и УВ зраците. Перница со пена со отстранлив полиестерски капак обезбедува 2,8 инчи подлога на врвот, со што ова седиште го прави уште попривлечно. Карактеристика 1. Идеално за покрај базенот, градина, внатрешен двор или палуба 2.pe ратан плетен обезбедува најдобар квалитет и удобност 3. Најголемата страна на троседот со три лица може да се навали во пет слоја 4. Има преклопна табла во средината Потпирачот за грб на троседот со три лица, кој може да држи чаши или мобилни телефони 5. Потпирачот за подножје со лифт може да се користи како табела за време на попладневните спецификации на чајот, целокупните сетови за целокупни димензии : 40,9 "H x 82,7 " W x 52 "D Дебелина на седиштето : 2,8 "Вкупна тежина на производот : 123 килограми Вклучени : 1 табела, 1 софа, 2 подножјето на рамка Боја на рамката : сив седиште / задниот материјал : плетен / ратан Капацитет на седиштето : 5-6 Индивидуален отомански тежина Капацитет : 300 фунти Работна лента Капацитет : 170 lbs Three-seat sofa load capacity : 700 lbs Form Color : Gray Table top material : Plywood desktop color : grey Cushions included : Yes, 6 seat cushions and 5 cushions included Cushion Color : Light Brown Removable Cushion Cover : Yes Seat padding material : Викер со висока густина на пена PE Rattan обезбедува најдобар квалитет и удобност. Левата страна на троседот со три лица може да се навали во пет слоја. Идеално за покрај базенот, градина, внатрешен двор или палуба. Постои преклопна табла во средниот потпирач за грб на троседот со три лица, кој може да има чаши или мобилни телефони. Подножјето со подножје со лифт може да се користи како маса за време на попладневниот чај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата